Одржан скуп олдтајмера (Фото/Видео)

У оквиру „Градишког љета 2019“ у недјељу, 18. августа 2019.  је одржана изложба и дефиле олдтајмера у организацији Завичајног музеја и Туристичке организације.

Директор Завичајног музеја Градишка Бојан Вујиновић је рекао да је поред дефилеа и изложбе олдтајмера колекционарима одржан историјски час како би им приближили историју Градишке, а грађани су могли да питају колекционаре све оно што их интересује у вези олдтајмера.

-Колекционари су са својим олдтајмерима поред нашег града пристигли и из Лакташа, Бањалуке, Новог Града али и из Славонског Брода. Свакако нам је циљ да из године у годину буде више олдтајмера на овој манифестацији – истакао је Вујиновић.

У манифестацији је учествовало око 50 старих аутомобила различитих свјетских произвођача.

Видео: